5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)
  • Auteur
    Berichten
  • rick thomassen
    Bijdrager
    Post count: 2
    #2401 |

    Hallo,

    Is er een bepaalde regelgeving waar exact staat omschreven wanneer welke pictogrammen moeten worden gebruikt?

    Het gaat hierover de volgende 3 pictogrammen:

    Wanneer moet er een rechte en panoramische worden gebruikt en hoe zit het met fotoluminescerend?

    louis van wijk
    Moderator
    Post count: 825

    Een recht bordje voldoet.
    Haakse/panoramische is wellicht nog beter.
    En als ze fotoluminiscerent zijn dan nog mooier.

    Doel is dat duidelijk wordt gemaakt waar zich een brandblus/veiligheidsmiddel zich bevindt.
    Dat kun je zo mooi maken als je wilt.
    Een brandblusser duidelijk zichtbaar opgehangen hoeft niet eens een bordje te hebben.

    rick thomassen
    Bijdrager
    Post count: 2

    Ok, dus in een bedrijf is zon bordje dus niet altijd verplicht?
    Is er ook een wet waar dit staat beschreven? Heb gezocht maar kan zo niks vinden.

    louis van wijk
    Moderator
    Post count: 825

    http://www.wetten.nl

    Gebruiksbesluit (Besluit brandveilig gebruik bouwwerken)

    artikel 2.4.3

    erik van aalst
    Bijdrager
    Post count: 11

    Nog even een aanvullende opmerking: het bovenste pictogram is niet toegestaan in Nederland…. Zie hiervoor de NEN3011…

5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.