Brandpreventieforum Forums Gebruik Lijm Lab

3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
  • Auteur
    Berichten
  • scarlett beverwijk
    Bijdrager
    Post count: 1
    #2215 |

    Hey allemaal,

    wij zijn van plan binnen de school een lijmlab te maken.
    Nu komen daar nogal wat vragen betreffende regelgeving bij kijken.
    Heeft iemand enig idee of daar regels voor gesteld zijn? en zo ja waar kan ik die vinden?

    mvg
    scarlett

    dennis k
    Bijdrager
    Post count: 10

    Wat is de definitie van een lijmlab?
    Als het een lijmlab is zoals hier: http://www.lijm-lab.nl/ dan zou ik zeggen dat er niet veel eisen zijn. Je zou misschien een kunnen kijken hoe het zit met ventilatie, Art 3.56 BB moet deze 1.1 dm3 per m2 zijn / 7 dm/s. Dit zou je na kunnen kijken / laten meten.

    Punt van aandacht kan zijn art. 2.1.8 uit het gebruiksbesluit, maar dat lijkt me ook stug dat jullie over de grenswaarde heen gaan zoals deze daar gesteld zijn.

    Groet,

    Dennis

    mark–stuifzand
    Bijdrager
    Post count: 9

    Scarlett, je zou de ruimte kunnen aanmerken als risico dragende ruimte. In dat geval kan je er object bewaking van kunnen maken mbt bmi. Overleg het even met de verantwoordelijke preventist van de brandweer :-)

3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.