2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
  • Auteur
    Berichten
  • stephan bouwmeester
    Bijdrager
    Post count: 34
    #2704 |

    ik weet dat je als beheerder / onderhoudsdeskundige bij een vreemde bmi komt
    hierover een instruktie dient te krijgen voor dat je hem kunt bedeienden.

    Weet iemand waar dit beschreven staat in de norm / regeling ?\

    Gr Stephan

    richard visser
    Bijdrager
    Post count: 325

    NEN2654-1 artikel 5.3.1

2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.