Brandpreventieforum Forums Gebruik indienen melding tijdelijk gebruik

1 bericht aan het bekijken (van in totaal 1)
  • Auteur
    Berichten
  • saar
    Bijdrager
    Post count: 37
    #1512 |

    Hallo allen,

    vroegâr was het mogelijk om voor bijvoorbeeld een feesje :H: in een sporthal een tijdelijke gebruiksvergunning af te geven.
    Hoe zit dat nu?
    In artikel 2.12.2 lid 6 wordt gesproken over tijdelijk of seizoensgebonden gebruik van een bouwerk. In mijn beleving wordt er dan gebruik anders dan normaal bedoelt. Of is het toch mogelijk om een melding te doen voor tijdelijk gebruik?
    En als een gebruiker het tijdelijk gebruik wel meldt in de normale aanvraag gebruiksmelding, kun je dan tekeningen opvragen van het normale gebruik én het tijdelijke gebruik?
    En wie heeft hier al ervaring mee op gedaan?

    groetjes Saar :paashaas:

1 bericht aan het bekijken (van in totaal 1)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.