7 berichten aan het bekijken - 1 tot 7 (van in totaal 7)
  • Auteur
    Berichten
  • johan
    Bijdrager
    Post count: 621
    #1597 |

    Ik heb ter beoordeling enkele onderzoeksrapporten van [woordenboek]brandkleppen[/woordenboek] gekregen.
    Het betreft een onderzoeksrapport op basis van de EN 1366-2 en een onderzoeksrapport op basis van de NEN 6077.
    [woordenboek]Brandkleppen[/woordenboek] moeten voor zover ik kan beoordelen formeel voldoen aan het gestelde in de EN 1366-2.
    Moet ik nu voor de kleppen welke zijn getest volgens de NEN 6077 een nieuw onderzoek laten uitvoeren of kan ik deze ook goed keuren als deze voldoen aan deze (oude) norm ?

    Graag jullie mening,

    Bij voorbaat dank !

    –kruisje–
    Bijdrager
    Post count: 665

    zie NEN 6068:2008 artikel 7.1.2

    johan
    Bijdrager
    Post count: 621

    ok ! de NEN 6077 wordt dus nog direct aangestuurd. Ik kan dus toetsen aan deze norm. Wordt de EN 1366-2 niet aangetuurd ?

    kruislijst
    Bijdrager
    Post count: 1128

    flauw antwoord: zie NEN 6068:2008 artikel 7.1.2

    johan
    Bijdrager
    Post count: 621

    niet dus, tis wel verwarrend dat brankleppen nu door de europese onderzoekers waaronder ook TNO worden uitgevoerd op basis van de EN 1366-2.

    kruislijst
    Bijdrager
    Post count: 1128

    Volgens mij praat je over (nagenoeg) dezelfde methode en criteria. Zo vervelend is het dus niet.

    johan
    Bijdrager
    Post count: 621

    Klopt hoor, het ging me enkel over de formele toetscriteria voor brandkleppen

7 berichten aan het bekijken - 1 tot 7 (van in totaal 7)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.